Kutse konnapäevale

Postitatud: 27.04.2017

Kutsume teid 29. aprillil Tallinna loomaaeda, et koos tähistada rahvusvahelist konnapäeva!

Rahvusvaheline konnapäev on suurim ülemaailmne kahepaiksete kaitsele ja loodusharidusele pühendatud päev. Temaatilised üritused toimuvad tänavu paarikümnes riigis. Eestimaa Looduse Fond tähistab konnapäeva 4. aastat, seekord koostöös Tallinna loomaaiaga.

Konnapäeva kava:

  • 12:00-15:00 Paksunahaliste maja esisel platsil on „Konnad teel(t)“ projekti eestvedajad, kes mängude kaudu ja töötubades tutvustavad konnaliike, seda, mis neid ohustab ja kuidas me saame kahepaikseid aidata ning vastavad loomulikult kõikidele küsimustele.

  • 13:15-15:15 soovijatel on võimalus Keskkonnahariduskeskuse auditooriumis vaadata Matsalu Filmifestivali eriauhinna võitnud pooletunnist filmi kahepaiksetest “Konnade tee”.

  • 14:00 aaga ja kollavööt-puukonnade toitmine Väikses Troopikamajas. Kohapeal räägivad konnadest Kertu Namsing (eesti keeles) ja Darja Zubareva (vene keeles).

  • Kogu päeva vältel toimub kampaania „Esita küsimus!“. Tallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskuse fuajees asub kast, kuhu huvilised paigutavad blanketi küsimusega. Küsimused koos spetsialistide vastustega pannakse üles loomaia kodulehele ja "konnadteel" Facebook kontole. Parima küsimuse esitajale on auhind.

Sündmusele pääseb loomaaia piletiga.

Lisainfo: http://tallinnzoo.ee/sundmus/konnapaev-2/

Toeta konnasid Hooandjas: http://www.hooandja.ee/projekt/aita-konnad-ule-tee